CHYŇAVA DĚTEM z.s.

Malá Strana 155
Chyňava
26707
ICO : 04460057
739078526
chynavadetem@seznam.cz

 SPOLeK A JEHO ZAKLADATELÉ

CHYŇAVA DĚTEM z.s.  je nový spolek podporující rodinu, maminky na rodičovské dovolené a děti všech věkových kategorií.

Byl založen a zapsán 6.10.2015 do rejstříku spolků u Městského soudu v Praze.

Spolek CHYŇAVA DĚTEM z.s. je samosprávná, dobrovolná, nepolitická a nezisková organizace založená za účelem naplňování společných zájmů rodičů a dětí z Chyňavy a spádových obcí Podkozí, Libečov, Malé Přílepy a Lhotka.

Cílem je umožnit vzájemná setkávání rodičů, maminek na rodičovské dovolené a dětí, obohatit je o nové vztahy, zkušenosti a kamarády.

Chceme nabídnout zájmové činnosti, kulturní a sportovní akce za účasti veřejnosti, semináře, besedy, bazárky, příměstské tábory, výlety či pobytové akce.

ČLENOVÉ VÝBORU 

Anna Recinová, Vlaďka Landová, Lucie Novotná, Barbora Vaclas Svobodová
 
Lucie Novotná / předseda spolku, člen výboru

V Chyňavě žijeme od roku 2010, máme 3 děti. Založit spolek pro rodiče a děti mě napadlo až u třetího dítěte, kdy jsem si uvědomila jak složité je cestovat s dětmi za kroužky a dalšími aktivitami pro maminky. Baví mě organizovat různé akce a vytvářet program pro sebe, své děti a ostatní občany z Chyňavy a okolních obcí.

Barbora Vaclas Svobodová / místopředseda spolku, člen výboru

Do Chyňavy jsme se přistěhovali v červenci 2014. Zavála nás sem touha po vlastním domku se zahrádkou a možnost být blíž přírodě.Po seznámení s Lucií N. a Annou R. jsem neváhala ani chviličku a souhlasila se založením spolku pro děti, protože to mi tu scházelo.Práce s dětmi mne naplňuje a hodlám se jí věnovat i nadále formou výtvarného kroužku a do budoucna i dalších aktivit.

Anna Recinová / pokladník spolku, člen výboru 

Jsem maminka tří dětí. Bydlíme v Libečově 8 let. Spolek pro mě znamená společenství podobně smýšlejících lidí, kteří chtějí pro své děti vytvořit něco zajímavého.

Vlaďka  Landová / člen výboru 

V Chyňavě žiji od roku 2003, mám dvě děti. Když vznikl tento spolek,ráda jsem s dětmi navštěvovala kroužky a jiné aktivity, které nabízel. Později jsem se začala do těchto aktivit zapojovat a když přišla nabídka spolupráce, neváhala jsem ani minutu.
Jsem ráda, že mohu být součástí spolku, který přináší v Chyňavě radost dětem i rodičům.

 

z  Berounského deníku ...
 
 

Ze svého rozpočtu nás podporuje obec Chyňava